Barevný a černobílý tisk

Poskytujeme kvalitní barevný tisk pro vaše prezentace, brožury, letáky, vizitky, fotografie a další dokumenty. Pro různé účely nabízíme také cenově dostupný černobílý tisk, který vám ušetří náklady při tisku rozsáhlých dokumentů.


Velkoformátový tisk

Potřebujete tisknout velké plakáty, nápisy nebo grafiku? Náš velkoformátový tisk zvládne práci rychle a s vysokou kvalitou. Vaše prezentace budou nezapomenutelné a vaše zprávy budou dostatečně velké, aby zaujaly každého.


Kopírování

Rychlé a spolehlivé kopírování je základní službou, kterou nabízíme. Stačí přinést svůj dokument nebo nám poskytnout elektronickou verzi, a my vám připravíme požadovaný počet kopií. Díky našim pokročilým zařízením zaručujeme věrnou reprodukci každé stránky.

Náš tiskový stroj - Canon imagePRESS C165
Krome tisku na standardní papír A4 dokážeme tisknout i na formáty SRA3, nebo dokonce prodloužené formáty až do 1300 mm. Tiskneme na papír až do 350 g/m2, obálky, natírané nebo strukturované materiály a další reprezentativní materiály.

Samozřejmostí je i tisk variabilních dat a široké možnosti dokoncování - ohybání, orezávání, sešívání, dirkovaní a mnohé další možnosti.Finišování a sazba

Abyste mohli vystoupit z davu, nabízíme také finišovací služby. Máme možnost vazby, laminace, skládání a dalších úprav, které vaše dokumenty posunou na vyšší úroveň. Naši grafici jsou připraveni pomoci vám s sazbou a tvorbou designu, pokud to potřebujete.


Digitalizace

Máte staré fotografie nebo dokumenty, které byste rádi zachovali v digitální podobě? Naše copy centrum je vybaveno moderní technologií digitalizace, která vám umožní uchovat vzpomínky a důležité dokumenty v digitální podobě.


Služby pro firmy a instituce

Jsme připraveni spolupracovat s podnikateli a institucemi na pravidelném tisku a kopírování. Nabízíme individuální řešení a flexibilní cenovou politiku, abychom vyhověli vašim unikátním požadavkům.


Velkoformátový fototisk

Vaše fotografie si zaslouží být prezentovány ve velkém. S naším velkoformátovým fototiskem můžete nechat vytisknout své oblíbené snímky ve velkých rozměrech a vyzdobit s nimi vaše interiéry nebo veřejné prostory.


Tisk na plátno

Plátno dodá vašim fotografiím umělecký vzhled. Naše tiskové technologie jsou optimalizovány pro tisk na plátno, což vám umožní vytvořit originální a dech beroucí dílo, které zdobí stěny s nádechem elegance.


Fotografické postery

Pokud preferujete fotopostery, máme pro vás širokou nabídku velikostí a možností. Naše fotopostery jsou tištěny na kvalitním fotopapíru, který zajišťuje věrnou reprodukci barev a dlouhou životnost.

Pokud jsme Vás zaujali

Neváhejte nás kontaktovat již dnes.