POTISK PRACOVNÍCH, SPORTOVNÍCH A JINÝCH ODĚVŮ

Digitální potisk textilu

Na potisk textilu používáme nově nejmodernější technologii potisku - digitální potisk. Díky této technologii lze tisknout již od 1 kusu. Tato technologie zaručuje plnobarevný potisk vč. tisku bílou barvou na tmavý textil. Možnost potisku až do velikosti 34 x 52 cm.


Pokud si chcete vybrat tričko, tílko nebo mikinu přímo u nás - není problém. V našem studiu si můžete vyzkoušet trika, tílka, košile, polokošile a mikiny různých barev a velikostí. Co nemáme na skladě, to do několika málo dní zajistíme. Vyberete si z mnoha katalogů a vzorků.


Nově také nabízíme funkční textil. Pokud potřebujete obléknout celý fotbalový team, není žádný problém. Jestliže chcete originální tričko na kolo, vyberete si ho u nás. Můžete si vybrat z mnoha druhů dresů, funkčních triček, triček s dlouhým rukávem, trenýrek atd.


Pracovní oděvy

Nově také nabízíme pracovní oblečení - montérkové kalhoty a bundy, vesty, kalhoty s laclem. Vše samozřejmě dokážeme potisknout logem firmy.


SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Plánujete potisknout vaše firemní pracovní oděvy, provozujete e-shop s textilem, zabýváte se prodejem nebo šitím pracovních a jiných oděvů? Právě pro vás máme připravené speciální podmínky a krátké výrobní lhůty.

CHCETE VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB?

KONTAKTUJTE NÁS